Ofertă refuzată Cumpărare directă

Redresor ptr.acumulatori AGM

Număr anunț
DA21073408
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT BACAU (CUI RO27450740)
Furnizor / câștigător
TOGA SERV SRL (CUI RO25998373)
Cod CPV
30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,91 RON
Valoare finală
268,91 RON
Data publicării
27.08.2018 11:36
Data finalizării
29.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.