Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colier ext din inox DN40S, AR 48-54

Număr anunț
DA21086355
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
GRB COMMAZ SRL (CUI 15385770)
Cod CPV
42131000-6 · Robinete si vane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
28.08.2018 14:25
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.