Ofertă acceptată Cumpărare directă

IGENIZARE AER CONDITIONAT

Număr anunț
DA21082469
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Ilfov (CUI 13610442)
Furnizor / câștigător
API BIRO CONSTRUCT SRL (CUI RO25189976)
Cod CPV
45331000-6 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160 RON
Valoare atribuită
1.160 RON
Data publicării
28.08.2018 11:28
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160 RON

din 1.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.