Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BANEOCIN PUDRA 10G BIOCHEMIE-SANDOZ - COMBINATII (BACITRACINA+NEOMICINA)
- Număr anunț
- DA21078494
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 724,47 RON
- Valoare atribuită
- 724,47 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 23:24
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
724,47 RON
din 724,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro