Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pavaj SYMM 21

Număr anunț
DA21072033
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44113100-6 · Materiale pentru pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,12 RON
Valoare finală
103,12 RON
Data publicării
27.08.2018 10:29
Data finalizării
29.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.