Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Centrala termică pe lemne inclusiv instalațile aferente, formația Putna-Vidra, S.G.A. Vrancea (proie
- Număr anunț
- DA21065037
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Furnizor / câștigător
- PLUSSERVICE SRL (CUI RO15818661)
- Cod CPV
- 45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.600 RON
- Valoare finală
- 16.600 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 10:22
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.