Ofertă acceptată Cumpărare directă

CSEI-AD

Număr anunț
DA20871519
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
Cod CPV
33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.830,43 RON
Valoare atribuită
1.830,43 RON
Data publicării
19.07.2018 09:58
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.830,43 RON

din 1.830,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.