Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie VP Sony UPP-84HG

Număr anunț
DA20899359
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275 RON
Valoare atribuită
275 RON
Data publicării
24.07.2018 12:44
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275 RON

din 275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.