Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta laser monocrom Xerox Phaser 3330DNI, si toner extra high capacity

Număr anunț
DA20898683
Autoritate contractantă
COMUNA LIMANU (CUI 4671688)
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.214,28 RON
Valoare atribuită
5.214,28 RON
Data publicării
24.07.2018 12:07
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.214,28 RON

din 5.214,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.