Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executie lucrari santuri si accese proprietati
- Număr anunț
- DA20892239
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinesti (Consiliul Local Sinesti Ialomita) (CUI 4365069)
- Furnizor / câștigător
- BAM 96 IMPEX S.R.L. (CUI RO12925000)
- Cod CPV
- 45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 370.000 RON
- Valoare atribuită
- 400.000 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 14:25
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 15:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
400.000 RON
din 370.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro