Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie servicii consultanta retele apa si canal

Număr anunț
DA21089890
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
HYDRO DESIGN & ENGINEERING SRL (CUI RO30983999)
Cod CPV
71321300-7 · Servicii de consultanta in materie de instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
29.08.2018 09:40
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.