Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta Adobe After Effects CC, licenta 1 an (65270752BA01A12)
- Număr anunț
- DA21089160
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 48320000-7 · Pachete software de desen si imagistica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.574,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.574,30 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 09:04
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.574,30 RON
din 1.574,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro