Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare piese auto asociate anunt ADV 1030000

Număr anunț
DA21088938
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DAMBOVITA (CUI 4279790)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.324,60 RON
Valoare atribuită
1.324,60 RON
Data publicării
29.08.2018 08:51
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.324,60 RON

din 1.324,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.