Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE STINGATOARE

Număr anunț
DA21086435
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Dostat (CUI 12917180)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,75 RON
Valoare atribuită
129,75 RON
Data publicării
28.08.2018 14:30
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,75 RON

din 129,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.