Acasă · Licitații
· Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pungi extra protectie UV cu manere si sistem de inchidere etans pt transport si depozitare citostati
- Număr anunț
- DA21080543
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 35113200-1 · Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.188 RON
- Valoare atribuită
- 1.188 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 10:03
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 09:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.188 RON
din 1.188 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro