Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare Compresor si repunere in functiune Tunel de congelare - 35 grade Celsius la C.F. Stalpeni

Număr anunț
DA21079093
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
ICE SERVICES & REPAIR S.R.L. (CUI 39508706)
Cod CPV
42123300-0 · Compresoare pentru echipamente frigorifice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.055,77 RON
Valoare atribuită
32.055,77 RON
Data publicării
28.08.2018 08:50
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.055,77 RON

din 32.055,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.