Ofertă acceptată
Cumpărare directă
reactiv hematologie
- Număr anunț
- DA20895843
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Baraolt (CUI 4404320)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.811 RON
- Valoare atribuită
- 6.002 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 09:50
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.002 RON
din 5.811 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro