Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SONDA UNIVERSAL PROBELIBRARY PROBE 162 CONTAINS 2X125UL VIALS
- Număr anunț
- DA21089427
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BRASOV (CUI 4523126)
- Furnizor / câștigător
- REDOX RESEARCH & ANALYTIC SRL (CUI RO24754397)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.452,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.452,16 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 09:18
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.452,16 RON
din 1.452,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro