Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEDICAMENTE
- Număr anunț
- DA21084770
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33641200-7 · Alte medicamente pentru ginecologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.888,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.888,96 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 13:11
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 07:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.888,96 RON
din 1.888,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro