Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BD Horizon™ BV421 Mouse Anti-T-bet
- Număr anunț
- DA21084406
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI RO9000578)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.941,12 RON
- Valoare atribuită
- 2.941,12 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 12:52
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.941,12 RON
din 2.941,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro