Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCUTECE UNICA FOLOSINTA ADULTI

Număr anunț
DA20887911
Autoritate contractantă
Comuna Nicolae Balcescu (CUI 2540627)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI RO18070858)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,86 RON
Valoare atribuită
163,86 RON
Data publicării
23.07.2018 10:47
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,86 RON

din 163,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.