Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROFIL ALU.TREAPTA 44X23MM AG. S33AG2,7M
- Număr anunț
- DA21093127
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44334000-0 · Profile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403,28 RON
- Valoare atribuită
- 403,28 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 12:22
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
403,28 RON
din 403,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro