Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASPIRATOR USCAT VC3

Număr anunț
DA21092933
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
SUPERMARKET SERVICE SRL (CUI 21926986)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,97 RON
Valoare atribuită
415,97 RON
Data publicării
29.08.2018 12:11
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,97 RON

din 415,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.