Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de măsurători cadastrale si intabulare
- Număr anunț
- DA20833731
- Autoritate contractantă
- Comuna Musenita (CUI 4441271)
- Furnizor / câștigător
- BUCOVINA TOPOCAD S.R.L. (CUI 36841314)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950 RON
- Valoare finală
- 1.000 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 14:27
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.