Ofertă acceptată Cumpărare directă

Centrala de control acces pentru 1 usa bidirectionala ; Software: ZK Access 3.5

Număr anunț
DA21086817
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01158 (CUI 14740360)
Furnizor / câștigător
COMPUTER TRADE SRL (CUI RO9913650)
Cod CPV
35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
990 RON
Valoare atribuită
990 RON
Data publicării
28.08.2018 14:51
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

990 RON

din 990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.