Ofertă acceptată Cumpărare directă

7 Materiale de stingere a incendiilor (Rev.2)

Număr anunț
DA21083050
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU (CUI 4266332)
Furnizor / câștigător
COMSTING RADU SRL (CUI RO17562747)
Cod CPV
35111200-7 · Materiale de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.326 RON
Valoare atribuită
1.326 RON
Data publicării
28.08.2018 11:52
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.326 RON

din 1.326 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.