Ofertă acceptată Cumpărare directă

“ Accesorii de mobilier si scari portabile " – FICPM

Număr anunț
DA20896638
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39200000-4 · Accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,34 RON
Valoare atribuită
419,34 RON
Data publicării
24.07.2018 10:28
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,34 RON

din 419,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.