Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
pavilon, masa si cos gunoi necesar pentru Targul de Adoptie cf. ref. nr. 157/20.07.2018, CC. Crețiu
- Număr anunț
- DA20895882
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39522530-1 · Corturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 565,28 RON
- Valoare atribuită
- 560,23 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 09:52
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
560,23 RON
din 565,28 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 5,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.