Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun vizitator RIO, cadru metalic negru, lemn lacuit
- Număr anunț
- DA20892650
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC " ADY ENDRE" ORADEA (CUI 4208617)
- Furnizor / câștigător
- TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
- Cod CPV
- 39112000-0 · Scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.824,50 RON
- Valoare atribuită
- 8.824,50 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 14:45
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.824,50 RON
din 8.824,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro