Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pipete de plastic sterile 3ml ambalate individual

Număr anunț
DA21087478
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Izvoru (CUI 4352638)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
Cod CPV
38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
28.08.2018 15:35
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.