Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SPATAR SCAUN 350X225 mm,SEZUT SCAUN 370X325mm,BLAT BANCUTA 1200x520 mm
- Număr anunț
- DA20886326
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA (CUI 22766620)
- Furnizor / câștigător
- VALASCUT PROD SRL (CUI RO7157020)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.290 RON
- Valoare atribuită
- 1.290 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 09:25
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 07:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.290 RON
din 1.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro