Ofertă refuzată
Cumpărare directă
VideoProiector Epson EB-X41 3LCD
- Număr anunț
- DA21063467
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "PROFESOR NICOLAE SIMACHE (CUI 13501879)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.799,99 RON
- Valoare finală
- 1.799,99 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 08:39
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.