Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALTEA PENTRU COPII 120X60X10 CM

Număr anunț
DA21094982
Autoritate contractantă
CRESA NR 39 MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 31619555)
Furnizor / câștigător
YTOLIF SRL (CUI RO32981420)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.325 RON
Valoare atribuită
7.325 RON
Data publicării
29.08.2018 14:05
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.325 RON

din 7.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.