Ofertă acceptată Cumpărare directă

birou tip catedra

Număr anunț
DA21093121
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOBRUN (CUI 25284170)
Furnizor / câștigător
ELYAS & NIKOL PARTENER SRL (CUI 19049773)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.664 RON
Valoare atribuită
1.664 RON
Data publicării
29.08.2018 12:22
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.664 RON

din 1.664 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.