Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Congelator Zanussi ZFU23403WA, 194 l, Clasa A+
- Număr anunț
- DA21092611
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39711120-6 · Congelatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,46 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 11:54
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.176,46 RON
din 1.176,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro