Ofertă acceptată Cumpărare directă

OBIECTE STAND - CETATEA HALMYRIS

Număr anunț
DA21087288
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE "GAVRILA SIMION (CUI 4165680)
Furnizor / câștigător
GORGONA DESIGN SRL (CUI RO15576460)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764 RON
Valoare atribuită
764 RON
Data publicării
28.08.2018 15:21
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

764 RON

din 764 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.