Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mapa informare A6

Număr anunț
DA21082602
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE EVIDENTA A PERSOANELOR CONSTANTA (CUI 17741696)
Furnizor / câștigător
AD BIOS SERV S.R.L. (CUI 38654380)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.440 RON
Valoare atribuită
55.440 RON
Data publicării
28.08.2018 11:34
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.440 RON

din 55.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.