Ofertă refuzată Cumpărare directă

Niplu zinc 1/2”, filet exterior – filet exterior

Număr anunț
DA20872798
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13 RON
Valoare finală
14,30 RON
Data publicării
19.07.2018 11:01
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.