Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat Heinner Crystal HAC-CR24WHN, 24000 BTU, Inverter INST 3-5 ZILE
- Număr anunț
- DA21012379
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.986,29 RON
- Valoare finală
- 2.986,29 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 10:20
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 15:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.