Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii de consultanță în elaborarea cererii de finantare in cadrul POR 13.1

Număr anunț
DA20737544
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
SEMI C PRAN S.R.L. (CUI 33395934)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare finală
60.000 RON
Data publicării
28.06.2018 15:47
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.