Ofertă acceptată Cumpărare directă

REZERVOR WC APARENT MEDIE INALTIME, DUBLA COMANDA 'GEBERIT AP116',V=3-6 L

Număr anunț
DA20900543
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44411750-6 · Rezervoare pentru closete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
417,48 RON
Valoare atribuită
417,48 RON
Data publicării
24.07.2018 13:42
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

417,48 RON

din 417,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.