Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLED CT 127

Număr anunț
DA20899673
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4297851)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.257,12 RON
Valoare atribuită
1.257,12 RON
Data publicării
24.07.2018 13:00
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.257,12 RON

din 1.257,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.