Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLASA GARD IMPLETITA 1.20X25 M

Număr anunț
DA20899111
Autoritate contractantă
SC ADMINISTRATIA STRAZILOR, CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI RO27259180)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,60 RON
Valoare atribuită
75,60 RON
Data publicării
24.07.2018 12:30
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,60 RON

din 75,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.