Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse produse de intretinere si igienizare

Număr anunț
DA20898746
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Valcea (CUI 2541185)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
904,20 RON
Valoare atribuită
904,20 RON
Data publicării
24.07.2018 12:10
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

904,20 RON

din 904,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.