Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pal melaminat fag 5 x 120.17 Folie cant 1 x 15.97
- Număr anunț
- DA20898203
- Autoritate contractantă
- LICEUL"ALEXANDRU CEL BUN" BOTOSANI (CUI 3860271)
- Furnizor / câștigător
- COMBUSTIBILUL SRL (CUI RO4739538)
- Cod CPV
- 44170000-2 · Placi, folii, benzi si foi pentru materialele de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 616,81 RON
- Valoare atribuită
- 616,81 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 11:44
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
616,81 RON
din 616,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro