Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET CUPLA FILETAT SUPERCUT 1/2-2

Număr anunț
DA20893786
Autoritate contractantă
U.M. 0333 BUCURESTI (CUI 8295969)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.097,90 RON
Valoare atribuită
2.097,90 RON
Data publicării
23.07.2018 15:47
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.097,90 RON

din 2.097,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.