Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilete de avion extern Otopeni - Bruxelles Charleroi - Otopeni

Număr anunț
DA21087837
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
B&G TRAVEL SRL (CUI 24301159)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649,82 RON
Valoare atribuită
649,82 RON
Data publicării
28.08.2018 16:07
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

649,82 RON

din 649,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.