Acasă · Licitații
· Servicii de elaborare de proiecte, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serv. consul. elab.proiect investitii finantat prin POR 8.1 Sanatate-Operatiunea A-Ambulatorii
- Număr anunț
- DA21086001
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
- Furnizor / câștigător
- RomActiv Business Consulting SRL (CUI RO15203674)
- Cod CPV
- 79421200-3 · Servicii de elaborare de proiecte, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.000 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 14:08
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70.000 RON
din 70.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro