Ofertă acceptată Cumpărare directă

USA TAMPLARIE ALUMINIU

Număr anunț
DA21083782
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" ALBA IULIA (CUI 12672013)
Furnizor / câștigător
FLORIDA CONSTRUCT SRL (CUI RO16181957)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.186,94 RON
Valoare atribuită
2.186,94 RON
Data publicării
28.08.2018 12:22
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.186,94 RON

din 2.186,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.