Ofertă acceptată Cumpărare directă

Culori ulei Boesner diverse culori

Număr anunț
DA20888855
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
Furnizor / câștigător
RAFAELO ART SRL (CUI RO27763411)
Cod CPV
44812000-5 · Vopsea pentru lucrari artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.420,10 RON
Valoare atribuită
2.420,10 RON
Data publicării
23.07.2018 11:28
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.420,10 RON

din 2.420,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.